Konstruktér speciální výroby

Máte strojírenské vzdělání a ovládáte některý z konstrukčních programů? Chcete pravidelně vidět výsledky své práce a nečekat na dlouhé vývojové projekty? Staňte se součástí našeho týmu přípravy výroby!

  • Místo pracoviště:

    Přerov
  • Typ úvazku:

    plný
  • Jazyky:

    angličtina (A2)
  • Pro absolventy:

    ano

Jaká je náplň této pozice?

  • Vývoj a konstrukce přípravků a nářadí pro optickou, montážní a mechanickou výrobu
  • Operativní řešení konstrukčních problémů vznikajících při výrobě, montáži, v nákupu aj.
  • Modelování technických součástek a jednoduchých optických sestav ve 3D CAD
  • Komunikace s kolegy z oddělení technologie, konstrukce, vývoje a výroby
  • Vedení konstrukčních projektů, správa výkresové dokumentace v PLM systému

S jakými dovednostmi můžete uspět?

  • SŠ strojírenského směru
  • Znalost některého z 3D konstrukčních programů (výhodou)
  • Čtení výkresové dokumentace, znalost materiálů
  • Zkušenost ve strojírenské technologii výhodou
  • základní znalost MS Office
  • Technické myšlení, smysl pro kreativitu, systematičnost
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, zájem pracovat v týmu
  • ochota učit se novým věcem

Co vám nabízíme?

  • Nevšední práci s unikátními technologiemi v optickém průmyslu a přesném strojírenství
  • 5. týden dovolené navíc, pružnou pracovní dobu (fix 9.30-14.00, pátky do 13.00)
  • možnost Home-office
  • Čtvrtletní a roční bonusy
  • Příspěvek do kafeterie 3 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč již po zkušební době
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Zvýhodněný tarif v síti T-Mobile
  • Zvýhodněný nákup firemních produktů, slevy u našich partnerů, firemní akce a rozvojové přednášky
  • Zázemí a možnosti seberealizace a růstu u jednoho z největších zaměstnavatelů Olomouckého kraje s historií od roku 1933